הובלות רהיטים של נגרים

בכל הנוגע לתחום הובלת הדירות ושאר הובלות של ריהוט כבד ומסיבי – אחד השירותים שהפכו מבוקשים הוא שירות הובלת רהיטים עם מנוף היא עבודה בגובה, בזמן שאת הפעולה מבצעים מקצוענים המומחים בתחום. אבל כיצד מבצעים את ההובלה ומתי היא כדאית? כל המידע בהמשך.

הובלת רהיטים עם מנוף – חובה שיהיה למפעיל הדרכת עבודה בגובה

אם אתם נמצאים לפני מעבר דירה, אם אתם מעצבים דירה או כל מבנה, כמו גם מפנים דירה שיש בה ריהוט כבד חשוב לוודא כי המובילים עברו הדרכת עבודה בגובה על ידי מדריך עבודה בגובה – חשוב שתדעו כי אחד האמצעים שיסייעו לכם לבצע את הפעולה בצורה טובה, הוא: שימוש במנוף לצורך הובלת רהיטים.

כיום רבים בוחרים בשירות זה, גם כדי להקל על המעבר דירה ופינוי דירות מריהוט כבד, כמו גם שבאמצעות השירות ניתן לשנע ריהוט בקלות, תוך מזעור נזק לריהוט יקר, ביצוע הובלה במחיר חסכני, כמו גם ששימוש במנוף חוסך זמן, כסף ומשאבים.

בכל הנוגע לדרך בה מתקיימת ההובלה, חשוב לדעת כי ישנם מנופים חזקים במיוחד שיכולים לשאת משקלים גדולים מאד, תוך קיצור זמן ההובלה באופן משמעותי. ישנם מנופים שנועדו להגיע לגבהים שונים תוך שהבחירה במנוף נעשית בהתאם לקומה בה אתם מתגוררים.

עוד ישנם מנופים שיגיעו עד הקומה השישית, כאלה שטווח התנועה שלכם נע עד הקומה השמינית וישנם מנופים המגיעים עד קומות גבוהות במיוחד שנמצאות בתוך גורדי שחקים.

איזה ריהוט כדאי להעביר במנוף?

הובלת רהיטים עם מנוף מתאימה עבור ריהוט שאינו עובר בפתחים צרים, עבור ריהוט שלא ניתן להכניס במעלית, או כזה שנחשב כבד מידי עבור מובילים. פסנתרים, כורסאות גדולות, מערכות ישיבה לגינה, מיטות "קינג סייז" ושאר רהיטים – כל אלה ואחרים קל יותר להוביל באמצעות מנוף, תוך שבזמן בחירת סוג ההובלה יש לבחון את הריהוט, להבין מה צריך להוביל על ידי מנוף ומתוך כך לבצע בחירה בחברת הובלה טובה.

כיצד בוחרים חברת להובלת ריהוט במנוף?

שימו לב כי חברת הובלות טובה תספק לכם הצעת מחיר כבר בעת הפנייה הראשונית אליה, כי היא עובדת בצורה בטוחה וכי יש לה צוות של שלושה מובילים לפחות שישגיחו ויבצעו את העבודה בצורה הטובה ביותר. בכך תוכלו להיות בטוחים כי הריהוט שלכם יישאר שלם ותקין.

מתי נצטרך שירות הובלת רהיטים עם מנוף?

  • בעת הובלת ריהוט כבד שאינו עובר בדלתות או מעליות.
  • כאשר הרהיט כבד מאד ולא ניתן להרמה על ידי מובילים אנושיים.
  • הובלת רהיטים במנוף נעשית במידה ורוצים לקצר זמני עבודה.
  • עוד נעשית הפעולה בעת קיום מרפסת גדולה שמסייעת להעיר ריהוט בנוחות.

לסיכום, במידה ויש לכם ריהוט כבד, יקר, עדין וכזה שיש להרים על ידי מכונה, חשוב שתזמינו שירות הובלת ריהוט במנוף, תוך פנייה אל המומחים בתחום כשבועיים לפחות לפני זמן ההובלה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *