כך תבחרו חברת מטבחים באופקים!

עוברים לדירה חדשה ורוצים לשדרג את המטבח? כאן נסביר איך לבחור חברת מטבחים באופקים!

הייחודיות של המטבח

המטבח הוא חלק שונה ומיוחד בכל בית ויש לו תכונות ייחודיות, שמאפיינות רק אותו. תכונות ייחודיות אלו נובעות בעיקר מתפקידו של חלל זה בבית – איזור ההזנה של הבית. במטבח אנו מאחסנים את המזון שלנו, את כלי המטבח שלנו, שם אנו מבשלים ופעמים רבות גם אוכלים ואף מארחים. היות שמדובר על חלק בבית בעל תפריד גדול וחשוב, כאשר מעצבים ומתכננים אותו, יש להשקיע מחשבה רבה.

מאפייני המטבח

היות שמדובר על חלל ייעודי לכל הקשור למזון בבית, עליו להיות ערוך לכך ויותר וכך – עליו להיות מאורגן באופן יעיל, על מנת שניתן יהיה לנצל את השטח שלו היטב הן מבחינת אחסון כל כלי המטבח, המכשירים החשמליים ומוצרי המזון והן מבחינת משטחי עבודה נוחים לעבודה, במטרה לאפשר לדיירי הבית ליהנות מחוויית הבישול והאפייה וכמובן – האכילה והאירוח.

ההשפעה

ההשפעה של מאפייני המטבח על בחירת חברת מטבחים באופקים היא בכך, שחשוב לבחור בחברה שבאמת מבינה את הצורך של הלקוח ומציעה מטבחים מעוצבים בהתאם לצרכים אלו. כמובן, יש לבצע התאמה בין הצורך של הלקוח לבין גודל החלל של המטבח בבית וליצור את האיזון הדרוש בין גודל המטבח לבין המקום הדרוש לאחסון, למשטחי עבודה וכדומה.

צרכים אישיים

חשוב לזכור, שלכל בית אב יש צרכים אישיים מהמטבח שלו. לדוגמה, משפחה שומרת כשרות ודאי תצטרך מקום לשני כיורים או לכל הפחות – לכיור גדול עם הפרדה. כמו כן, משפחה גדולה שמבשלת הרבה ודאי תזדקק למשטחי עבודה גדולים יותר מאשר בדירת רווקים.

טעם אישי

כאשר בוחרים מטבח, אי אפשר להתייחס אך ורק לפונקציונאליות שלו וחשוב להתייחס גם לעיצוב שלו. כאמור, המטבח הוא לא רק מקום אחסון ועבודה, אלא גם מקום לאכילה, לזמן אישי או משותף, לאירוח ועוד. כל אלו מובילים לכך, שעל המטבח להיות נעים לעין ולא רק נוח לשימוש וכידוע, לכל אחד יש טעם אישי. היות שכך, כאשר אתם באים לבחור חברת מטבחים חשוב לשים לב למגוון המטבחים המוצעים לכם ולבדוק את ההתאמה שלהם הן לצרכים והן לטעם שלכם.

חברת רהיטים

אספקה

היות שאי אפשר לחיות בבית בלי מטבח, חשוב לבדוק עם חברת המטבחים מהו זמן האספקה של המטבחים שלהם. חשוב לציין, שבהחלט יכולים להיות הבדלים מבחינה זו בין מטבחים שונים, אבל לזמן האספקה יש חשיבות רבה ומן הראוי להתייחס אליו בהתאם.

אחריות

פרמטר חשוב נוסף בבחירת חברת מטבחים באופקים הוא האחריות שהם לוקחים על המטבח שהם מספקים לכם. ככל שהחברה משקיעה יותר באיכות המטבחים שהיא מספקת ללקוחותיה, כך יהיה לה קל יותר לקחת עליהם אחריות מתוך אמונה, שהלקוחות לא יצטרכו להשתמש בה בשימוש סביר.