עיצוב מטבחים קטנים

במאמר הנוכחי נדון בנושא של עיצוב מטבחים קטנים. ניתן לחלק את התושבים אשר חיים במדינת ישראל לשני סוגים – האחד הנו אנשים אשר בנכס שלהם מצוי מטבח קטן; והשני הנו כל שאר התושבים.  מטבח שהוא קטן הוא מהווה בעיה גדולה, זאת משום שהמטבח משמש גם לאחסון המזון, לניקיון ולאכילה ולא רק להכנת אוכל, אלא. הבעיה גדלה כשיש יותר מאדם אחד בבית, וכמות המזון מוכפלת. בין אם אתם מעוניינים למכור את הבית שלכם ורוצים לשדרג אותו ובין אם אתם מעוניינים לשפץ את המטבח כדי שיתאים עבורכם לעתיד, הדבר הכי חשוב בעיצוב המטבח הקטן הוא תכנון מבעוד מועד. תכנון בהקפדה אשר ייקח בחשבון את גודל משטחי העבודה, מוצרי החשמל ומקומות האחסון יאפשר לכם לנצל כל אינץ' מתוך המטבח וכן יאפשר לכם שמירה על סדר שהוא עקרוני ביותר במטבח קטן.

במאמר הזה נדון בנושא של עיצוב מטבחים קטנים. נמסור לכם את הטיפים הכי מומלצים על ידנו עבור עיצוב איכותי למטבח קטן. שתהיה לכם המשך קריאה מהנה!

הטיפים הכי מומלצים על ידנו עבור עיצוב איכותי למטבח קטן –

  • צנצנות וקופסאות –  מה היא כמות הקרטונים הפתוחים והכמות של שקיות אורז חצי מלאות יש לכם כעת בארונות של המטבח שלכם? יש לכם בוודאי נטייה לזרוק אחרי זמן מה ללא שימוש ולהוציא עליהם שוב כסף, אלה דברים שתופסים מקום יקר ומאבדים מהטריות שלהם. עליכם לרכוש מספר רב של צנצנות יפות וקופסאות אחסון ועליכם להתרגל להעביר את האוכל היבש לשם, כדי שיהיה קרוב ליד.
  • אחסון לגובה ולא לרוחב – יש במטבח שלכם סנטימטרים בודדים בלבד, אך יש בו הרבה יותר כלים שדורשים אחסון? רכשו לכם עגלת מקומות על גלגלים עגלה כזו תחסוך לכם הרבה מקום, אבל תציע לכם במטבח שלכם הרבה מקומות אחסון. אנו ממליצים לכם לאבזר את המטבח שלכם בעגלה צרה וגבוהה עם גלגלים ובסיום הארוחה לאחסן באותה בחלל אחר, מרווח יותר. על מנת להפוך את השימוש בה לעוד יותר נוח, עליכם לחלק כל קומה בעגלת קומות לכמה נישות על ידי קופסאות וכן תמקמו את המוצרים עם התווית כלפי מעלה או חוץ.
  • באם הארון מתחת לכיור המטבח שלכם – אותו ארון שמשמש אתכם עבור אחסון שקיות ריקות מהמכולת, תכשירי ניקוי וכן כל מה שלא בא לכם להיתקל בו באופן יום יומי ונדחס אליו באנדרלמוסיה. הקציבו כ שעה שעתיים וקחו מספר מגוון של קופסאות ריקות, ארגנו בהן מחדש את הדברים ולפתע תגלו שהתפנה לכם מקום רב, אשר ישמש אתכם לאחסון מוצרי חשמל קטנים, מים מינרליים וצלחות וקערות שלא נמצאות בשימוש.
  • מדפים חיצוניים ופנימיים – אם יש לכם חלל ריק גדול באופן יחסי במטבח שלכם מעל לכיור או לחילופין מעל המקרר, עליכם להתקין מדפים אשר יצרו הפרדה במטבח שלכם.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *